SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tyringe Skid- & Skridskosällskap
Våra lag/tränare
A-lag
Daniel Söderberg, Lagledare
Martin Trempenau, Ass Tränare
Noel Franzen, Materialare
Per-Johan Svensson, Huvudtränare
Peter Uddgren, Materialare
J18/20
Andre Peltonen, Ledare
Carl Persson, Huvudtränare
 
0708-57 83 39
Christer Johansson, Materialare
Mathias Sjöberg, Ledare
Noah Vesterlund, Materialare
Robert Örn, Huvudtränare
A-grupp
Anders Edwall, Ass Tränare
Anders Rosenqvist, Ass Tränare
 
Ann Johansson, Lagledare
David Backendal, Huvudtränare
Kristofer Söderberg, Huvudtränare
Mikael Karlsson, Materialare
B-grupp
Anders Carlsson, Materialare
Anders Rosenqvist, Ass Tränare
Anja Svensson, Lagledare
 
0708-87 34 29
Daniel Hofvander, Materialare
David Dolk, Ass Tränare
Helena Mårtensson, Lagledare
Henrik Andersson, Ass Tränare
Håkan Gustavsson, Ass Tränare
Jens Rosqvist, Materialare
Joacim Svensson, Huvudtränare
Kenley Gustavsson, Materialare
Mads Hansen, Huvudtränare
Marie Rosenqvist, Cupansvarig
 
Mattias Östling, Ass Tränare
Roger Nilsson, Huvudtränare
Rossie Wiktorsson, Cupansvarig
TEAM 12
Andreas Hallberg, Materialare
Annika Welin Fischer , Cupansvarig
Daniel Söderberg, Huvudtränare
Ellinor Erlingsson, Lagledare
 
Henrik Ekelund, Materialare
Maria Sjöö, Lagledare
Mikeal Björnsson, Cupansvarig
Roberth Magnusson, Ass Tränare
Roger Nilsson, Ass Tränare
Sebastian Persson, Huvudtränare
TEAM 13
Anders Ståhlberg, Huvudtränare
Daniel Saarikari, Materialare
Emma Norberg, Cupansvarig
Henrik Andersson, Ass Tränare
Kennie Jönsson, Ass Tränare
Roger Sjöö, Huvudtränare
Rossie Wiktorsson, Cupansvarig
Terese Steensbjerre, Lagledare
TEAM 14
Anton Dahlgren, Ledare
Filip Steensbjerre, Huvudtränare
Hai Ly, Materialare
Henrik Samevik , Ledare
Joacim Nilsson, Materialare
Mads Hansen, Huvudtränare
Marie Jägenstedt, Lagledare
 
Mikael Jägenstedt, Lagledare
Niklas Särvegård, Materialare
Peter Stenberg, Ledare
TEAM 15
Andrée Johansson, Huvudtränare
Christoffer Hultman, Materialare
Jimmie Stjernberg, Lagledare
Jimmy Sandström, Huvudtränare
Karl-Johan Söderling Thuresson, Huvudtränare
Rebecca Söderling Thuresson, Lagledare
 
Sandra Paulsson, Cupansvarig
Sara Johansson, Kassör
Viktor Olsson, Materialare
TEAM 16
Andreas Aarenstrup Enarsson, Cupansvarig
Andreas Larsson, Lagledare
Conny Jeppsson , Materialare
Ebba Rosell, Kassör
Henrik Rosqvist, Huvudtränare
 
Johan Risberg, Ledare
Mariette Rosqvist, Kassör
Pontus Pramle, Ledare
Robert Wannong, Huvudtränare
Tobias Friberg, Ledare
TSOS FLICK
Andrée Johansson, Ledare
Linnéa Lundell, Lagledare
Paulina Spenninge, Lagledare
Pontus Pramle, Huvudtränare
 
Hockeyskolan
Anders Johansson, Huvudtränare
Anton Hellsing, Huvudtränare
Christoffer Reuterling, Ass Tränare
Erik Karlsson, Ass Tränare
Jonathan Gustavsson, Ass Tränare
Martin Antonsson, Materialare
Pontus Andersson, Ass Tränare
Simon Ekelund, Ass Tränare
Tobias Rydetoft, Huvudtränare
Veteraner
Henrik Rosqvist, Lagledare
Håkan Gustavsson, Lagledare
Mads Hansen, Huvudtränare
Roger Nilsson, Materialare
Domare
Håkan Gustavsson, Ledare
Olle Tapper, Ledare
Therese Levin, Ledare
 

 
Våra sponsorer