SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tyringe Skid- & Skridskosällskap
Våra lag/tränare
A-lag
Magnus Rahm, Huvudtränare
Noel Franzen, Materialare
Peter Uddgren, Materialare
J18/20
Andre Peltonen, Huvudtränare
 
0733-58 71 65
Björn Elander, Materialare
Carl Persson, Styrelsemedlem
 
0708-57 83 39
Christer Johansson, Materialare
David Kronholm, Materialare
Erik Eryd, Lagledare
 
0709-64 24 33
Oliver Lindquist, Ass Tränare
 
0709-35 68 02
A-pojkar
Anders Karlsson, Materialare
Carl Persson, Huvudtränare
Lars-Göran Ring, Materialare
Martin Brolin, Lagledare
Morgan Dubrefjord Sivius, Ass Tränare
Niclas Friberg, Materialare
Robert Örn, Ass Tränare
Staffan Thörn, Ass Tränare
Teddy Magnusson, Materialare
TEAM 08
Anders Edwall, Huvudtränare
Anders Hjärner, Ass Tränare
Fredrik Bengtsson, Materialare
Gunilla Silver, Lagledare
Kristofer Söderberg, Huvudtränare
TEAM 09
Anders Rosenqvist, Ass Tränare
 
Ann Johansson, Lagledare
 
David Backendal, Huvudtränare
 
Magnus Moberg, Materialare
Mikael Karlsson, Materialare
TEAM 10
Anders Carlsson, Materialare
 
0708-55 06 52
David Dolk, Ass Tränare
 
0709-24 67 04
Helena Mårtensson, Ledare
Henrik Andersson, Ass Tränare
Håkan Gustavsson, Ass Tränare
 
0722-30 10 93
Johannes Thornberg, Lagledare
Mads Hansen, Huvudtränare
 
0733-01 51 34
Roger Nilsson, Huvudtränare
 
0708-99 15 46
Sandra Af Klinteberg, Lagledare
 
0704-38 81 43
TEAM 11
Joacim Svensson, Huvudtränare
 
0730-83 25 82
Kenley Gustavsson, Materialare
 
0737-15 43 68
Marie Rosenqvist, Lagledare
 
0701-47 11 75
Mattias Östling, Huvudtränare
 
0709-81 80 35
TEAM 12
Andreas Hallberg, Materialare
Daniel Söderberg, Huvudtränare
Ellinor Erlingsson, Lagledare
Henrik Ekelund, Materialare
Roger Nilsson, Ass Tränare
Sebastian Persson, Huvudtränare
Åsa Nilsson, Cupansvarig
TEAM 13
Anders Ståhlberg, Huvudtränare
Daniel Saarikari, Materialare
Henrik Andersson, Ass Tränare
Kennie Jönsson, Materialare
Roger Sjöö, Huvudtränare
Rossie Wiktorsson, Cupansvarig
Åsa Fredin, Lagledare
TEAM 14
Filip Steensbjerre, Huvudtränare
Hai Ly, Materialare
Mads Hansen, Ledare
Marie Jägenstedt, Lagledare
Mikael Nilsson, Lagledare
Niklas Särvegård, Materialare
Peter Stenberg, Ledare
TEAM 15
Christoffer Hultman, Materialare
Jimmy Sandström, Lagledare
Karl-Johan Söderling Thuressson, Huvudtränare
Martin Tunekil, Huvudtränare
Hockeyskolan
Anton Hellsing, Ledare
Henrik Rosqvist, Ledare
Karl-Johan Söderling Thuressson, Ledare
Mads Hansen, Ledare
Martin Tunekil, Ledare
Pontus Pramle, Ledare
Robert Wannong, Ledare
Tobias Friberg, Ledare
Veteraner
Henrik Rosqvist, Lagledare
Håkan Gustavsson, Lagledare
Mads Hansen, Huvudtränare
Roger Nilsson, Materialare
Domare
Martin Brolin, Ledare
Olle Tapper, Ledare
Tsos Akademin
David Backendal, Ledare

 
Våra sponsorer